O nas

Kilka słów o Firmie BSG….


…. Od 1979 roku drewno to ich pasja. Od początku Firma BSG stawiała na zadowolenie klienta oraz jakość, dobry styl i nowoczesność.  Czas pokazał, że produkcja z litego drewna wymaga nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim ogromnej precyzji, dokładności, dyscypliny i doświadczenia. Kilkadziesiąt lat produkcji wyrobów - meble drewniane pozwoliło na zdobycie zarówno doświadczenia jak i uznania klientów.


Nie od razu produkowali meble drewniane. Na początku mała, rodzinna firma zajmowała się produkcją boazerii, która robiła furorę w latach osiemdziesiątych. Później była produkcja stolarki okiennej i drzwiowej, ale cały czas mieli na względzie produkcją seryjną, na dużą skalę…

 

I UDAŁO SIĘ! Dziś mogą powiedzieć, że wraz z wysłaniem pierwszego, dużego zamówienia stolików z litego drewna bukowego na rynek Niemiecki, rozpoczęła się historia dynamicznie rozwijającej się Firmy. Okazało się, że to właśnie meble drewniane, ich różnorodność, konieczność nieustannego projektowania nowych wzorów dają im radość i możliwość pełnej realizacji. Dziś cieszymy się naszymi produktami, ponieważ są to ekskluzywne meble tworzone z pasją i zaangażowaniem.


DZIŚ…


... są eksporterem mebli z litego drewna, tworzymy meble bukowe, meble dębowe i meble z orzecha amerykańskiego na Rynki Zachodnie – do Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Anglii. 

 

Posiadają własny tartak, suszarnie oraz nowoczesny park maszynowy – co oznacza, że proces produkcji w Firmie BSG rozpoczyna się od pozyskania drewna prosto z lasu, a kończy na gotowym wyrobie – dlatego DAJĄ GWARANCJĘ wysokiej jakości materiału, gdyż dbają o niego na każdym etapie produkcji.


Od lat meble produkowane przez BSG goszczą w domach Naszych Zachodnich sąsiadów. Zdobyły tam uznanie i popularność, o czym świadczą ciągle rosnące zamówienia.

 

salon meblowy, sklep internetowy meble


Najwięcej eksportują na rynki Niemiecki i Szwajcarski, a jak wiemy:


„Niemiecka precyzja” i „Szwajcarski zegarek” to dokładność, wysoka jakość, ład, porządek, styl, dobra marka i nowoczesny design – dziś z pełną odpowiedzialnością możemy tak zdefiniować salon meblowy Firmy BSG. 


Cytuję właścicielkę Firmy BSG, panią Barbarę „ Jesteśmy dumni, że udało nam się osiągnąć prawie wszystkie cele, które przyświecały Nam od Samego Początku. Mam jeszcze jeden cel – marzenie: Zawsze chciałam, aby to co robimy było ozdobą Polskich domów”
Dlatego Serdecznie Państwa zapraszamy do Świata „ Mebli z Natury”, gdzie połączenie dzieła Matki Natury oraz ciężkiej pracy, pasji, fundamentalnej stolarskiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia pozwala Nam oddać w Państwa ręce produkty w 100 % naturalne i niepowtarzalne. Nasz pełny asortyment dostępny jest w sklepie internetowym, za pomocą którego można dokonać zakupu, skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultanta … I ZREALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA - sklep internetowy meble - salon meblowy.

… cóż po zdaniu testów u precyzyjnych Niemców i dokładnych Szwajcarów – teraz przyszła kolej na „Polską Gościnność” – ponieważ chcielibyśmy, żeby nasze meble drewniane gościły również w Polskich Domach. Zachęcamy do sprawdzenia co oferuje nasz sklep internetowy mezble z natury - salon meblowy.